Poznajmy się

Poznaj BeLeaf S.A.

Pasja w sadzeniu drzew, misja w neutralizacji CO₂

Przekraczamy granice zrównoważonego rozwoju, koncentrując się na sadzeniu drzew tlenowych, aby skutecznie neutralizować ślad węglowy. Nasza determinacja do ochrony środowiska rodzi innowacyjne rozwiązania, a każde nasze działanie stanowi zobowiązanie do tworzenia lepszej przyszłości dla naszej planety.

Nasza wizja

Pragniemy być światowym liderem w rewolucji ekologicznej, tworzącą zrównoważoną przyszłość poprzez innowacyjne rozwiązania oparte na sadzeniu drzew tlenowych. Nasza wizja to pełnia harmonii między ludźmi a planetą, gdzie każdy nasz krok jest krokiem w stronę ochrony środowiska, inspirując innych do podjęcia podobnych działań.
Dołącz do nas!

Nasza misja

Nasza misja to neutralizacja śladu węglowego i kształtowanie zrównoważonego rozwoju poprzez zakładanie plantacji drzew tlenowych. Dążymy do przekształcenia sposobu, w jaki społeczeństwo postrzega i angażuje się w ochronę środowiska. Oferujemy rozwiązania, które nie tylko przynoszą korzyści dla planety, ale również tworzą nowe standardy odpowiedzialnego biznesu.

Nasz zespół

Nasz zespół BeLeaf S.A.

CEO BeLeaf S.A.
CEO Blue Timber S.A.

Marcin Ujejski

Co-Founder Be Leaf S.A.
CEO Oxygen Forest Poland

Michał Wyszyński

Dyrektor Sprzedaży
BeLeaf S.A.

Łukasz Wilczewski

Asystentka Zarządu

Aleksandra Ławrowska

Dyrektor zarządzający Be Leaf S.A.

Justyna Kamińska

Główna księgowa

Anna Kowalczyk

Główny technolog BeLeaf S.A.

Hieronim Ratajczak

Mówią o Nas

Jesteśmy dumni z naszych opinii

Dzięki wielu współpracom i ciągłemu dążeniu do realizacji naszych celów, zdobyliśmu ogromną liczbę sympatyków, klientów i inwestorów. Dołącz do nas!

Paulownia w liczbach

Przedstawiamy
Ci drzewo przyszłości

Paulownia wzrasta maksymalnie
do

0 lat

Jedno drzewo pochłania rocznie
około

0 kg CO2

Surowiec z jednego drzewa to
minimum

0 m3

1 hektar Paulowni pochłania rocznie minimum

0 ton CO2

Partnerzy

Zaufali nam

Marcin Ujejski

Prezes zarządu Blue Timber S.A. i jej główny akcjonariusz, Członek zarządu BeLeaf S.A. Urodzony w listopadzie 1987 roku Marcin, skończył liceum sportowe w Tymbarku, w 2006 roku wyemigrował do UK gdzie przez dwa lata pracował dla sieci Marriot przy organizacji eventów.

W 2008 w wieku 21 lat wrócił do Polski biorąc kredyt na kupno tartaku i zaczął pierwszy biznes. Rok później zaczął studia prawnicze na Krakowskiej Akademii, które ze względu na obowiązki firmowe przerwał na 5 roku.

W 2015 roku wspólnie z rodziną założył markę DrewnoDlaDomu, W 2018 roku powstało Blue Timber SA i Oxygen Forest Poland sp z o.o. W 2019 roku skutecznie przeprowadził pierwsza emisję akcji przy wycenie Blue Timber na poziomie 10mln pln. W Tym samym roku założył wspólnie w zespołem pierwsza plantację drzew szybkorosnących Paulowni, która szybko stała się inspiracją do skalowania liczby plantacji.

Obecnie jako prezes BeLeaf S.A. pracuje nad komercjalizacją plantacji drzew na rzecz redukcji śladu węglowego dla celów Polski Neutralnej Klimatycznie 2050.
Autor książki Matematyczny Wzór na Sukces.
Aktywny inwestor giełdowy.
Ojciec dwójki dzieci Victorii i Samuela.

email: marcin@grupatimber.com

Michał Wyszyński

Co-Founder grupy BeLeaf S.A. jej dyrektor finansowy oraz prezes zarządu Oxygen Forest Poland i akcjonariusz Blue Timber S.A.  Mózg ekipy :) 

Do projektu dołączył praktycznie od samego początku. Od tego czasu wraz ze wspólnikiem Marcinem Ujejskim poprowadził spółkę startupową Oxygen Forest Poland niemalże od zera do poziomu, umożliwiającego pełną komercjalizację plantacji drzew na rzecz redukcji śladu węglowego – za ułamek nakładów inwestycyjnych przy podobnych przedsięwzięciach osiągając zasięg rynkowy i  próg technologiczny spółki na poziomie umożliwiającym połączenie giełdowe (podpisany list intencyjny). 

Wielokrotnie występujący w roli eksperta na konferencjach naukowych, branżowych oraz wszelkich eventach. Regularny gość i prelegent imprez biznesowych i inwestycyjnych.

Oprócz obecnej branży skupionej wokół inwestycji ESG, jego głównymi dziedzinami specjalizacji są: corporate finance, wycena skomplikowanych projektów inwestycyjnych, a także geopolityka i światowy system monetarny.

Absolwent, UE w Katowicach, AGH w Krakowie oraz SGH w Warszawie.

Ze światem ekonomii, finansów i biznesu związany większość życia zawodowego. Już w wieku 20  lat współpracował z Deloitte przy projektach wycen przedsiębiorstw (grupa DINO). W wieku 21 lat audytor spółek giełdowych w EY, pracował wówczas bezpośrednio z dyrektorami finansowymi takich firm jak Tauron, czy Grupa Azoty. We wcześniejszej młodości prowadził m.in własną firmę eventową oraz inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych. 

Michał jest również jednym z inicjatorów powstania “Polskiej Rady Drzew Tlenowych”, skupiającej naukowców akademickich i inne środowiska, zajmujące się badaniem roślin Paulowni na terenie Polski – jego zdaniem Paulownia to roślina przyszłości rynku notowanych produktów finansowych z ekspozycją na offset węglowy. 

Charytatywnie, razem z prezesami m.in. czołowych firm notowanych na GPW jest jednym z mentorów projektu “Trampki na Giełdzie”, cyklicznych warsztatów z ekonomii dla dzieci i młodzieży organizowanych przez fundację Invest Cuffs. 

email: michal@grupatimber.com

Łukasz Wilczewski

Doświadczony Manager, Prezes zarządu spółek akcyjnych, i członek Rad nadzorczych z bogatym doświadczeniem biznesowym zdobytym na rynku krajowym i zagranicznym. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu.

Założyciel firmy Oxytree w Polsce oraz pionier w dziedzinie propagowania rozwoju i idei sadzenia i zakładania plantacji drzew tlenowych. 

Umiejętności zawodowe poparte licznymi sukcesami biznesowymi. Jako Projekt Manager realizował również z sukcesem projekty zagraniczne dla firm Hiszpańskich. Biegle włada językiem Hiszpańskim i Angielskim.  

Siebie określa jako zdeterminowanego specjalistę ds. rozwoju biznesu –  łącząc ze sobą zarówno umiejętności sprzedażowe jak i negocjacyjne.

email: lukasz@grupatimber.com

Aleksandra Ławrowska

Olę cechuje wybitna błyskotliwość i zaradność, dzięki której zawsze potrafi pozytywnie zaskoczyć cały zespół, ilekroć przychodzi jej się zmierzyć z nowym i niecodziennym wyzwaniem – w tej pracy to dla niej chleb powszedni 🙂 

Bez problemu odnajduje siebie (i innych…) pośród wzburzonych fal biznesowego sztormu, a bycie na bieżąco z publikowaniem raportów giełdowych EBI / ESBI we współpracy z naszym domem maklerskim zapewnia spółce zawsze sprawne oczy i uszy :)

Uważa, że za najlepszą jakością produktu czy usługi stoi miłość z jaką się je wykonuje oraz radość, jaką się z nich czerpie. W swoich działaniach lubi szukać nieoczywistych rozwiązań, łączyć naukę z intuicją. Kieruje się myślą, że ludzi ograniczają jedynie własne przekonania, a życie opiera się na doświadczaniu :)

Ponadto uwielbia planszówki, kryminały i Bryana Adamsa :)

email: aleksandra@grupatimber.com

Anna Kowalczyk

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, ukończyła kurs dla kandydata na głównego księgowego organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, posiada licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nie straszna jej zaawansowana znajomość rachunkowości i przepisów prawa – tych w naszym kraju zawsze aktualnych :)

Z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w dziedzinie finansów, nasza ekspertka nie tylko zna tematy księgowe lepiej niż własną kieszeń, ale także potrafi sprawić, że rozmowy o podatkach stają się niemal przyjemne.

W swojej pracy kieruje się zasadą doskonałości w obszarach, za które jest odpowiedzialna. Jej umiejętność skrupulatnej analizy i skutecznego zarządzania budżetem sprawiają, że jest niezastąpionym asem zespołu BeLeaf S.A.

Pracując z Panią Anią zawsze jesteśmy pewni, że każdy, nawet najbardziej skomplikowany plan kont księgowych w grupie BeLeafSA jest bardziej i dokładniej poukładany niż nasze życie :)

Hieronim Ratajczak

Człowiek wielu talentów o nieprzeciętnej fantazji ale też realista, który potrafi pomysły przekuwać w czyn. 10 lat temu, będąc zafascynowany drzewami Paulowni postanowił od zera stworzyć jej własną odmianę – „KiriHiro”

Dziś, sukces rośliny w jej biologicznym dostosowaniu do Polskich warunków klimatycznych (dzięki swojej mrozoodporności) przekłada się na dziesiątki zadowolonych klientów w grupie BeLeaf S.A.

Hiro jest dzisiaj bez wątpienia jednym z czołowych ekspertów na świecie w aspektach praktycznych uprawy Paulowni, a jego wiedza merytoryczna zdobyta dzięki swojej ciężkiej pracy imponuje nawet najlepszym naukowcom ze środowiska polskich Uniwersytetów Rolniczych – wiedza, na której nasi plantatorzy zawsze mogą polegać 

Jego motto brzmi: „To co dla innych jest przyszłością my zmieniamy w rzeczywistość”