Zarząd i Rada Nadzorcza BeLeaf S.A.

Władze spółki

Zarząd BeLeaf S.A.

CEO BeLeaf S.A.
CEO Blue Timber S.A.

Marcin Ujejski

Co-Founder Be Leaf S.A.
CEO Oxygen Forest Poland

Michał Wyszyński

Dyrektor Sprzedaży
BeLeaf S.A.

Łukasz Wilczewski

władze spółki

Rada Nadzorcza BeLeaf S.A.

Członkini Rady Nadzorczej
BeLeaf S.A.

Joanna Ujejska

Członek Rady Nadzorczej
BeLeaf S.A.

Paweł Korycki

Członek Rady Nadzorczej
BeLeaf S.A.

Maciej Stępa

neutralni klimatycznie

Nasi Partnerzy

Marcin Ujejski

Prezes zarządu Blue Timber S.A. i jej główny akcjonariusz, Członek zarządu BeLeaf S.A. Urodzony w listopadzie 1987 roku Marcin, skończył liceum sportowe w Tymbarku, w 2006 roku wyemigrował do UK gdzie przez dwa lata pracował dla sieci Marriot przy organizacji eventów.

W 2008 w wieku 21 lat wrócił do Polski biorąc kredyt na kupno tartaku i zaczął pierwszy biznes. Rok później zaczął studia prawnicze na Krakowskiej Akademii, które ze względu na obowiązki firmowe przerwał na 5 roku.

W 2015 roku wspólnie z rodziną założył markę DrewnoDlaDomu, W 2018 roku powstało Blue Timber SA i Oxygen Forest Poland sp z o.o. W 2019 roku skutecznie przeprowadził pierwsza emisję akcji przy wycenie Blue Timber na poziomie 10mln pln. W Tym samym roku założył wspólnie w zespołem pierwsza plantację drzew szybkorosnących Paulowni, która szybko stała się inspiracją do skalowania liczby plantacji.

Obecnie jako prezes BeLeaf S.A. pracuje nad komercjalizacją plantacji drzew na rzecz redukcji śladu węglowego dla celów Polski Neutralnej Klimatycznie 2050.
Autor książki Matematyczny Wzór na Sukces.
Aktywny inwestor giełdowy.
Ojciec dwójki dzieci Victorii i Samuela.

email: marcin@grupatimber.com

Michał Wyszyński

Co-Founder grupy BeLeaf S.A. jej dyrektor finansowy oraz prezes zarządu Oxygen Forest Poland i akcjonariusz Blue Timber S.A.  Mózg ekipy :) 

Do projektu dołączył praktycznie od samego początku. Od tego czasu wraz ze wspólnikiem Marcinem Ujejskim poprowadził spółkę startupową Oxygen Forest Poland niemalże od zera do poziomu, umożliwiającego pełną komercjalizację plantacji drzew na rzecz redukcji śladu węglowego – za ułamek nakładów inwestycyjnych przy podobnych przedsięwzięciach osiągając zasięg rynkowy i  próg technologiczny spółki na poziomie umożliwiającym połączenie giełdowe (podpisany list intencyjny). 

Wielokrotnie występujący w roli eksperta na konferencjach naukowych, branżowych oraz wszelkich eventach. Regularny gość i prelegent imprez biznesowych i inwestycyjnych.

Oprócz obecnej branży skupionej wokół inwestycji ESG, jego głównymi dziedzinami specjalizacji są: corporate finance, wycena skomplikowanych projektów inwestycyjnych, a także geopolityka i światowy system monetarny.

Absolwent, UE w Katowicach, AGH w Krakowie oraz SGH w Warszawie.

Ze światem ekonomii, finansów i biznesu związany większość życia zawodowego. Już w wieku 20  lat współpracował z Deloitte przy projektach wycen przedsiębiorstw (grupa DINO). W wieku 21 lat audytor spółek giełdowych w EY, pracował wówczas bezpośrednio z dyrektorami finansowymi takich firm jak Tauron, czy Grupa Azoty. We wcześniejszej młodości prowadził m.in własną firmę eventową oraz inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych. 

Michał jest również jednym z inicjatorów powstania “Polskiej Rady Drzew Tlenowych”, skupiającej naukowców akademickich i inne środowiska, zajmujące się badaniem roślin Paulowni na terenie Polski – jego zdaniem Paulownia to roślina przyszłości rynku notowanych produktów finansowych z ekspozycją na offset węglowy. 

Charytatywnie, razem z prezesami m.in. czołowych firm notowanych na GPW jest jednym z mentorów projektu “Trampki na Giełdzie”, cyklicznych warsztatów z ekonomii dla dzieci i młodzieży organizowanych przez fundację Invest Cuffs. 

email: michal@grupatimber.com

Łukasz Wilczewski

Doświadczony Manager, Prezes zarządu spółek akcyjnych, i członek Rad nadzorczych z bogatym doświadczeniem biznesowym zdobytym na rynku krajowym i zagranicznym. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów we Wrocławiu.

Założyciel firmy Oxytree w Polsce oraz pionier w dziedzinie propagowania rozwoju i idei sadzenia i zakładania plantacji drzew tlenowych. 

Umiejętności zawodowe poparte licznymi sukcesami biznesowymi. Jako Projekt Manager realizował również z sukcesem projekty zagraniczne dla firm Hiszpańskich. Biegle włada językiem Hiszpańskim i Angielskim.  

Siebie określa jako zdeterminowanego specjalistę ds. rozwoju biznesu –  łącząc ze sobą zarówno umiejętności sprzedażowe jak i negocjacyjne.

email: lukasz@grupatimber.com

Joanna Ujejska

“I tyle będzie nas… Ile w nas światła jest”

Poza wspólną przygodą w projekcie sadzenia lasów, również członek zarządu spółki Timber Traders Investment oraz współzałożycielka i prezes Fundacji “Polski Instytut Przedsiębiorczości”

Asia to nie tylko członkini Rady Nadzorczej BeLeafSA oraz BlueTimberSA, ale również inspirująca postać, której życiowe doświadczenie jest jak mapa drogowa dla naszych biznesowych wyzwań. Jej obecność w  firmie to prawdziwy skarb, który dodaje nam pewności i kieruje naszymi wysiłkami ku jeszcze wyższym celom, nie tylko biznesowym 🙂

Zawsze gotowa służyć nam mentorską, kobiecą radą gdy przychodzi na to ten właściwy moment – we wspólnym sukcesie bądź w chwilowym kryzysie. Nikt nie wie jakim cudem ona zawsze wie, gdy jej obecność jest w stanie dokonać potrzebnej zmiany… dlatego jej intuicji nigdy nie dorównują nawet najdalsze we wszechświecie komórki w arkuszu excela :)

Paweł Korycki

Paweł pomaga firmom i przedsiębiorstwom w kwestiach związanych z marketingiem. Jednym z jego głównych zadań w kontekście współpracy z klientami jest pomoc w zdefiniowaniu i osiągnięciu celów biznesowych poprzez stworzenie strategii marketingowej, która pozwoli na efektywne dotarcie do klientów i zwiększenie sprzedaży.

Maciej Stępa

Maciej pomaga przedsiębiorcom i firmom w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez dostarczanie im specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Jednym z jego głównych zadań jest zwiększanie efektywności działalności biznesowej, poprawianie rentowności, redukowanie kosztów oraz wprowadzanie zmian na lepsze. Jako doświadczony wykładowca z przyjemnością dzieli się zdobytą wiedzą w sposób interesujący i szczegółowy.